RN732BTTD1650F25
MFR.Part #
RN732BTTD1650F25
JLCPCB Part #
C4307963
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS