RN732BTTD1643B50
MFR.Part #
RN732BTTD1643B50
JLCPCB Part #
C4219809
Description
-55℃~+155℃ 125mW 164kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS