RN732BTTD1642F25
MFR.Part #
RN732BTTD1642F25
JLCPCB Part #
C6195698
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS