RN732BTTD1641F100
MFR.Part #
RN732BTTD1641F100
JLCPCB Part #
C5885290
Description
-55℃~+155℃ 1.64kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS