RN732BTTD1621B10
MFR.Part #
RN732BTTD1621B10
JLCPCB Part #
C4321831
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS