RN732BTTD1620B50
MFR.Part #
RN732BTTD1620B50
JLCPCB Part #
C4211250
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS