RN732BTTD1601B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1601B25
JLCPCB Part #
C3949510
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS