RN732BTTD1600D50
MFR.Part #
RN732BTTD1600D50
JLCPCB Part #
C4043296
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS