RN732BTTD15R8F100
MFR.Part #
RN732BTTD15R8F100
JLCPCB Part #
C3917938
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS