RN732BTTD15R6D100
MFR.Part #
RN732BTTD15R6D100
JLCPCB Part #
C4182621
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS