RN732BTTD15R0F100
MFR.Part #
RN732BTTD15R0F100
JLCPCB Part #
C4291678
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS