RN732BTTD1582C50
MFR.Part #
RN732BTTD1582C50
JLCPCB Part #
C3983436
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS