RN732BTTD1581D10
MFR.Part #
RN732BTTD1581D10
JLCPCB Part #
C4275649
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS