RN732BTTD1580D100
MFR.Part #
RN732BTTD1580D100
JLCPCB Part #
C4343609
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS