RN732BTTD1580B25
MFR.Part #
RN732BTTD1580B25
JLCPCB Part #
C4194871
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS