RN732BTTD1563F25
MFR.Part #
RN732BTTD1563F25
JLCPCB Part #
C4164165
Description
-55℃~+155℃ 125mW 156kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS