RN732BTTD1563C50
MFR.Part #
RN732BTTD1563C50
JLCPCB Part #
C4265356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 156kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS