RN732BTTD1562F25
MFR.Part #
RN732BTTD1562F25
JLCPCB Part #
C4018230
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS