RN732BTTD1561F50
MFR.Part #
RN732BTTD1561F50
JLCPCB Part #
C3953239
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS