RN732BTTD1561A10
MFR.Part #
RN732BTTD1561A10
JLCPCB Part #
C4335951
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS