RN732BTTD1560A25
MFR.Part #
RN732BTTD1560A25
JLCPCB Part #
C4278256
Description
-55℃~+155℃ 125mW 156Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS