RN732BTTD1543F25
MFR.Part #
RN732BTTD1543F25
JLCPCB Part #
C4188017
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS