RN732BTTD1542F50
MFR.Part #
RN732BTTD1542F50
JLCPCB Part #
C4319022
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS