RN732BTTD1540F50
MFR.Part #
RN732BTTD1540F50
JLCPCB Part #
C4083442
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS