RN732BTTD1540B25
MFR.Part #
RN732BTTD1540B25
JLCPCB Part #
C3957851
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS