RN732BTTD1522F10
MFR.Part #
RN732BTTD1522F10
JLCPCB Part #
C4246939
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS