RN732BTTD1503D50
MFR.Part #
RN732BTTD1503D50
JLCPCB Part #
C3993638
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS