RN732BTTD1503B25
MFR.Part #
RN732BTTD1503B25
JLCPCB Part #
C3980632
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS