RN732BTTD1500B50
MFR.Part #
RN732BTTD1500B50
JLCPCB Part #
C4320131
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS