RN732BTTD1500A10
MFR.Part #
RN732BTTD1500A10
JLCPCB Part #
C4113330
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS