RN732BTTD14R9D50
MFR.Part #
RN732BTTD14R9D50
JLCPCB Part #
C4012735
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS