RN732BTTD14R5F25
MFR.Part #
RN732BTTD14R5F25
JLCPCB Part #
C4112359
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS