RN732BTTD1493C50
MFR.Part #
RN732BTTD1493C50
JLCPCB Part #
C3999372
Description
-55℃~+155℃ 125mW 149kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS