RN732BTTD1493B25
MFR.Part #
RN732BTTD1493B25
JLCPCB Part #
C4066994
Description
-55℃~+155℃ 125mW 149kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS