RN732BTTD1471B05
MFR.Part #
RN732BTTD1471B05
JLCPCB Part #
C4074918
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS