RN732BTTD1470B10
MFR.Part #
RN732BTTD1470B10
JLCPCB Part #
C4021919
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS