RN732BTTD1470A10
MFR.Part #
RN732BTTD1470A10
JLCPCB Part #
C3943180
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS