RN732BTTD1452F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1452F100
JLCPCB Part #
C3998958
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS