RN732BTTD1452C50
MFR.Part #
RN732BTTD1452C50
JLCPCB Part #
C4192237
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS