RN732BTTD1451D100
MFR.Part #
RN732BTTD1451D100
JLCPCB Part #
C4205031
Description
-55℃~+155℃ 1.45kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS