RN732BTTD1450A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1450A25
JLCPCB Part #
C3996189
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 145Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS