RN732BTTD1431D100
MFR.Part #
RN732BTTD1431D100
JLCPCB Part #
C3957080
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS