RN732BTTD1422F25
MFR.Part #
RN732BTTD1422F25
JLCPCB Part #
C4183122
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS