RN732BTTD1422C10
MFR.Part #
RN732BTTD1422C10
JLCPCB Part #
C4206292
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS