RN732BTTD1421B50
MFR.Part #
RN732BTTD1421B50
JLCPCB Part #
C3955769
Description
-55℃~+155℃ 1.42kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS