RN732BTTD1402B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1402B50
JLCPCB Part #
C4238277
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS