RN732BTTD1401D50
MFR.Part #
RN732BTTD1401D50
JLCPCB Part #
C4025221
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS