RN732BTTD13R7D100
MFR.Part #
RN732BTTD13R7D100
JLCPCB Part #
C4304100
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS