RN732BTTD13R2D100
MFR.Part #
RN732BTTD13R2D100
JLCPCB Part #
C4035490
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS