RN732BTTD13R0D100
MFR.Part #
RN732BTTD13R0D100
JLCPCB Part #
C3918253
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS